Společnost Albert hledá do svých prodejen brigádníky

Společnost Albert hledá do svých prodejen šikovné a pracovité brigádníky, kteří by se chtěli připojit k našemu týmu, získat cenné pracovní zkušenosti a přivydělat si např. na své cestování.

Výhody této brigády zahrnují:

Výplata každý týden: Uvědomujeme si, že studenti často potřebují finanční prostředky rychle a okamžitě. Proto nabízíme možnost týdenního vyplácení mzdy, což může být velkou výhodou pro ty, kteří si potřebují přivydělat na letní aktivity nebo studijní potřeby.

Flexibilní pracovní doba: Respektujeme, že studenti mají různé časové možnosti a závazky. Umožňujeme tedy flexibilní plánování směn, aby si mohli snadno sladit práci s volným časem nebo dalšími povinnostmi.

Možnost výběru prodejny: Albert má širokou síť prodejen po celé České republice, a proto nabízíme možnost vybrat si prodejnu, která je nejblíže jejich bydlišti nebo jinému místu, které jim vyhovuje.

Více informací na tel. čísle 606 091 187