Informace pro uživatele

Filozofická fakulta Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v hlubokém zármutku oznamuje, že dne 22. července 2015 zemřel náhle, ve věku 59 let, děkan doc. Ing. Aleš Havlíček, Ph.D.V docentu Aleši Havlíčkovi ztrácí univerzita člověka vysokých morálních kvalit, respektovaného kolegu, pedagoga a vědce naší Alma mater.

Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem vyjadřuje touto cestou lítost nad ztrátou dlouholetého spolupracovníka a vyslovuje soustrast všem jeho blízkým, zejména rodině.
 

UJEP VYHLÁSILA SOUTĚŽ NA NOVÉ WWWUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem vyhlásila veřejnou anonymní soutěž na návrh modernizace vizuální podoby internetových stránek. Více...

Vyhlášení 

 


VÍTÁME NAŠE PRVÁKYVítáme čerstvě přijaté studenty prvních ročníků naší univerzity a přinášíme jim speciál univerzitního Zpravodaje přímo pro prváky. Naleznou tady mnoho důležitých informací o univerzitě a jednotlivých fakultách a také praktické rady, jak se neztratit ve vysokoškolském studiu nebo kam nejlépe ve městě za sportem a zábavou. 

 

 

 

 

SEZNAMOVÁK 2015


Letos už tradičně jedeme na Seznamovák, který je určen všem prvákům na naší univerzitě. Jak lépe začít vysokoškolský život, než právě s námi na Mácháči? Čekají tě různé hry, večírky, zajímavé programy, ale i informace o tvé fakultě od zkušených „mazáků“. Tak neváhej a přihlas se na: 
www.seznamovakujep.cz

 

 

Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem je veřejná vysoká škola zřízena zákonem č. 314/1991 Sb.

IČ 44555601
DIČ CZ44555601
Sídlo: Pasteurova 3544/1, 400 96 Ústí nad Labem  


Google maps

Auly a posluchárny

Vědecká knihovna UJEP

 

- Součásti